JAZZMASTER LADY

72.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H32275890 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност

Дијаманти