JAZZMASTER OPEN HEART

77.700 ден

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H32705181 Категорија:
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол

JAZZMASTER OPEN HEART
77.700 ден