KHAKI FIELD

46.900 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H69529933 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност