KHAKI FIELD

46.900 ден

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H69529933 Категорија:
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност

KHAKI FIELD
46.900 ден