JAZZMASTER OPEN HEART

66.500 ден

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H32565735 Категорија:
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол

JAZZMASTER OPEN HEART
66.500 ден