HYDROCONQUEST

87.200 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.740.3.58.7 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност