LEGEND DIVER

210.600 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.764.4.50.0 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност