HYDROCONQUEST GMT

188.800 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.790.4.56.9 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност