FLAGSHIP HERITAGE

138.000 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.374.3.99.7 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност