LA GRANDE CLASSIQUE

116.200 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.512.1.90.8 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност