FLAGSHIP HERITAGE

123.500 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.795.4.78.2 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност