FEMINI-T

23.000 денари

FEMINI-T/SLS/Q/ROSA/WHITE MOP DIAL DIAM

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1131093311600 Категорија:
Тежина 22 g
Димензии 24,8 × 22,58 × 6,05 mm
Familie

Femini-T

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол