T-RACE

40.000 денари

T-RACE/GR/CHRQ/STEEL/S.BLACK/ANTHRACITE

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1154172706100 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 110 g
Димензии 47,6 × 43 × 12,25 mm
Familie

T-Race Chrono Quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол