T-WAVE

21.700 денари

T-WAVE II/LR/Q/ROSA/WHITE MOP DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1122103311300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 73 g
Димензии 30 × 30 × 8,7 mm
Familie

T-Wave II

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол