SUPER SPORT

34.700 денари

SUPER SPORT/BGR/CHRQ/BLACK/BLACK

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1256173305100 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Weight 100 g
  Dimensions 45,5 × 45,5 × 11,92 mm
  Механизам

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Боја
  Водоотпорност

  Пол