CONSTELLATION 41

475.600 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 13133412101001 Категорија: Таг
Брендови: Omega
Familie

Constellation

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол