CARSON

22.100 денари

CARSON/GR/Q/STEEL/LEA.BLUE/BLUE DIAL

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1224101604300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 49 g
Димензии 40 × 40 × 6,97 mm
Familie

Carson Quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол