CARRERA 41

239.600 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: WBN2010.BA0640 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол