CARRERA 36

221.700 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: WBN2310.BA0001 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол

, ,