AMERICAN CLASSIC ARDMORE

32.700 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H11221851 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност