AMERICAN CLASSIC ARDMORE

32.700 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H11221650 Категорија: Таг
Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност