AQUARACER 40

164.500 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: WBP1114.BA0000 Категорија: Таг
Брендови: TagHeuer
Дијаметар

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Пол