AQUARACER 34

150.200 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: WBP1315.BA0005 Категорија: Таг
Брендови: TagHeuer
Дијаметар

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Пол