CARRERA 39

457.600 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: CBS2211.FC6545 Категорија: Таг
Брендови: TagHeuer
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол