SEAMASTER AQUA TERRA 28

283.800 денари

Транспарентно сафирно стакло на задниот капак од куќиштето, Дијаманти, Кварцен механизам, 316 L челик, Mother of pearl

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 22010286055001 Категорија: Таг
Брендови: Omega
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол