AMERICAN CLASSIC INTRA-MATIC

74.800 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H38425120 Категорија: Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност