AMERICAN CLASSIC INTRA-MATIC

74.800 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H38425120 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност