AMERICAN CLASSIC INTRA-MATIC

66.500 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H38755781 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност