AMERICAN CLASSIC INTRA-MATIC

76.600 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H38745501 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност