MASTER COLLECTION

152.500 денари 106.750 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.793.4.71.6 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

The Longines Master Collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол