MASTER COLLECTION

257.800 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.773.4.78.3 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Стакло

Водоотпорност