RECORD

127.000 денари

Watch Longines Record collection L2.821.4.11.2

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.821.4.11.2 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

Record collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол