RECORD

127.000 денари

Watch Longines Record collection L2.821.4.72.6

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.821.4.72.6 Категорија: Таг
Familie

Record collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол