MASTER COLLECTION

217.800 денари 152.460 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.841.4.18.3 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

The Longines Master Collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол