LE LOCLE

56.000 денари 39.200 денари

LE LOCLE/GR/A/STEEL/SILVER DIAL/SS

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0064281103801 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 133 g
Димензии 39,3 × 39,3 × 11,55 mm
Familie

Le Locle

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол