LE LOCLE

49.900 денари

LE LOCLE/GR/A/ROSA/LEA.BLACK/BLACK/SS

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0064283605801 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 76 g
Димензии 39,3 × 39,3 × 11,55 mm
Familie

Le Locle

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол