CHEMIN DES TOURELLES

54.500 денари 38.150 денари

CH.TOUR./LR/A/STEEL/LEA.RED/WHITE MOP

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0992071611800 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 47 g
Димензии 32 × 32 × 10,69 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол