TRADITION

20.900 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0636101604700 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 56 g
Димензии 42 × 42 × 7,47 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол