COUTURIER

53.400 ден37.380 ден

COUTURIER/LR/A/ROSA/LEA.ANTH/ANTHRACITE

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0352073606100 Категории: , , Таг
Тежина 55 g
Димензии 32 × 32 × 10,1 mm
Familie

Couturier Auto

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол