CONQUEST V.H.P.

145.200 денари 101.640 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.727.2.56.9 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност