CONQUEST

69.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.386.4.72.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол