CONQUEST

281.400 денари 196.980 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.285.5.56.7 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

Conquest Classic

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол