GENTLAMEN

78.700 денари

T.GENT.AUTO/GR/A/ST-GOLD18/L.BLUE/BLUE

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T9274074604101 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 100 g
Димензии 40 × 40 × 10,64 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол