VW VOLKSWAGEN

1.400 денари

TROIKA Привезок VW VOLKSWAGEN Привезок

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR16-05/VW Категории: , Таг

Лого со клучеви VW, тркалезно, дополнително 1 приврзок за прицврстување, леан метал, хромирана, светкава, црна / сребрена боја

Тежина 33 g
Димензии 74 × 37 × 6 mm