CALIFORNIA T1

1.400 денари

TROIKA Привезок CALIFORNIA T1

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR15-19/CH Категории: , Таг

Привезок со 3 привезочиња, VW Bulli во изглед на хипи, цвет, љубовно писмо, леан метал, емајл, хромирана, сјајна, разнобоена

Тежина 33 g
Димензии 102 × 35 × 4 mm