LOVE IS IN THE AIR

1.700 денари

TROIKA Привезок LOVE IS IN THE AIR

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR17-01/RG Категории: , Таг

Привезок со 3 привезочиња, срце (големо), срце (мало), крилја обложени со хром, сјаен, розево злато

Тежина 36 g
Димензии 100 × 45 × 4 mm