FELIX

1.200 денари

TROIKA Привезок FELIX

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR16-22/BK Категории: , Таг

Привезок, мачка, леан метал, емајл, обложен со хром, сјајна, црна

Тежина 32 g
Димензии 30 × 18 × 15 mm