CIRCLE OF LOVE

800 денари

TROIKA Привезок CIRCLE OF LOVE

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR19-02/CH Категории: , Таг

Привезок, округло, со прободено писмо „LOVE“ и обоени срца, леан метал, емајл, обложен со хром, сјајен, разнобоен

Тежина 30 g
Димензии 78 × 40 × 4 mm