STRAT AM RING

1.100 ден

TROIKA Привезок STRAT AM RING

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR17-38/MA Категории: ,

Привезок, гитара, леан метал, емајл, обложен со хром, мат, црна / сребрена боја

Тежина 31 g
Димензии 65 × 22 × 8 mm
STRAT AM RING
STRAT AM RING
1.100 ден

Нема на залиха