fbpx

Пловиме во Струга

Нов продажен салон

20 години сме синоним за успех и квалитет. Преку нашите производи ги обединуваме луксузот, убавото живеење, стилот и луѓето што ги носат овие брендови на инспиративен начин. Не сметаат за пионер во стилот и иновацијата во Македонија уште од 1996 година. Започнавме со работа во Битола и набрзо ја проширивме својата продажна мрежа и во Скопје, а оваа недела отворивме свој продажен салон и во Струга. Покрај петте сопствени продажни салони, нашите брендови ги има и низ мрежата на наши агенти и франшизи низ Македонија.

По повод отворањето на продажниот салон и претстојните празници Бајрам и Илинден на своите потрошувачи им подаруваме 15% попуст за купен еден производ и 50% попуст за втор купен производ специјално само за купувањата во овој салон. Напрвите 10 купувачи ќе подариме и влезница за концертот на Амира Медуњанин во Охрид.

Побрзајте и чекирајте се во Струга овој викенд, продажното место на Божиновски се наоѓа на почеток на Нова Чаршија и ќе биде отворено за вас за празникот и викендот. Компанијата веќе 20 години создава вредности, доверба и квалитет, кои секојдневно преку вложување и грижа кон своите вработени ги пренесува на сите свои купувачи.  Брендот Божиновски, како официјален претставник, е препознатлив по врвните, исклучителни модели на: Omega, Breitling, Longines, Hamilton, Montblanc, Tissot, Ititoli, TAG Heuer, Calvin Klein, Swatch, Troika, и Flik Flak. За сите ваши посебни моменти, можете да надете и златен накит и дијаманти со врвен квалитет. Божиновски часовници и накит Пловиме во Струга заедно со Вас

Select your currency
MKD Македонски денар