fbpx

Во супер атмосфера и со многу позитивна енергија во саботата се одржа Dragon ball турнир како дел од фестивалот на јапонска култура Нихон-џи, на кој годинава Божиновски часовници и накит беше горд спонзор.

Покрај турнирот, на фестивалот посетителите имаа можност да се запознаат со специјалната колекција на Swatch посветена на Dragon ball.

Погледнете ја оваа навистина несекојдневна колекција на часовници која моментално може да ја купите со 30% на следниот линк: https://bozinovski.com.mk/swatch-dragonball-z/

Select your currency
MKD Македонски денар