VISODATE

39.400 ден

VISODATE/GR/A/STEEL/SILVER COLOR

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0194301103100 Категорија:
Тежина 112 g
Димензии 40 × 40 × 11.6 mm
Колекција

Familie

Viso Date

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Сребрен

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

VISODATE
VISODATE
39.400 ден

1 на залиха